Projekt indywidualny

Projekt indywidualny to oferta dla klientów wymagających, którzy nie chcą mieć domu z katalogu lub nie znaleźli żadnego, który odpowiada ich oczekiwaniom (lub pasuje do wymiarów działki). Należy zdawać sobie sprawę, że koszt takiego projektu jest nieco większy niż koszt zakupu i adaptacji "katalogowca". W zamian dostajecie jednak pełną kontrolę nad procesem projektowania Waszego domu, a co za tym idzie możliwość kontroli kosztów budowy na etapie sporządzania projektu. Ostatecznie może okazać się, że kilka tysięcy zainwestowanych na etapie projektowania zwróci się z nawiązką podczas budowy.

Nasza wiedza, doświadczenie i wieloletnia działalność w branży pozwalają nam realizować wymarzone projekty domów. Lublin – to stąd mamy najwięcej klientów, ale jesteśmy otwarci na realizację projektów w całym woj. lubelskim. Zapraszamy do naszego biura celem omówienia oferty na projekt indywidualny. Prosimy zabrać ze sobą przede wszystkim:

Przed ostatecznym zamówieniem projektu sprawdź czy spełnia on zapisy umieszczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub warunkach zabudowy, a także czy dom zmieści się na Twojej działce (z zachowaniem wymaganych prawem odległości). Najlepiej jednak zgromadź potrzebne dokumenty i przyjdź do nas na bezpłatną konsultację.

Zapoznaj się z tym jak pracujemy

Po podpisaniu z nami umowy i uzgodnieniu wstępnych szczegółów przystępujemy do pracy, a Ty masz pełny wgląd w naszą pracę, którą konsultujemy z Tobą na każdym etapie

Krok 1Analiza możliwości i potrzeb

Umów się z nami na rozmowę, podczas której przeanalizujemy Twoje potrzeby i sprawdzimy zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, wymiary działki i inne uwarunkowania. Przynieś ze sobą wypis i wyrys z MPZP, mapkę działki i wszelkie dokumenty jakie posiadasz (np. warunki na przyłącza, wypis z ewidencji gruntów).

Przemyśl jakiego projektu potrzebujesz, jakie są Twoje podstawowe wymagania, jak wygląda Twój wymarzony dom. Na tym etapie nie musisz jeszcze podejmować szczegółowych decyzji, ale im więcej będziesz wiedział o swoich potrzebach, tym lepiej będziemy w stanie poinformować Cię o dalszym przebiegu prac.

Krok 2Niezbędne dokumenty

Do uzyskania pozwolenia na budowę będziesz potrzebować następujących dokumentów:

Jeśli nie masz któregoś z powyższych dokumentów – pomożemy Ci w jego uzyskaniu.

Krok 3 Projektowanie

W ścisłym kontakcie z Tobą powstaje teraz indywidualny projekt Twojego domu. Po opracowaniu wstępnej koncepcji zajmujemy się szczegółami, które również są uzgadniane z Tobą. Abyś lepiej mógł wyobrazić sobie swój przyszły dom, dostajesz od nas wizualizację 3D projektu.

Krok 4 Projekty przyłączy

Nasza usługa obejmuje wszelkie projekty branżowe przyłączy i wewnętrznych linii zasilających (odpowiednio do warunków), więc nie musisz się o nic martwić.

Krok 5Pozwolenie na budowę

My zajmujemy się przygotowaniem i złożeniem w Wydziale Budownictwa wszelkich dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Ty podpisujesz wniosek o pozwolenie, a następnie odbierasz decyzję w Starostwie lub Urzędzie Miasta.

 

Napisz Wiadomość

Wyślij wiadomość

ARTUBA Biuro Projektowe

Centrum Budownictwa Omega
ul. Głuska 86 poziom 1 lokal 1
20-380 Lublin

tel./fax: +48 81 751 94 36
tel.: +48 730 210 650
e-mail: poczta@artuba.pl

 

Nasza oferta Adaptacje projektu

Oferujemy kompleksowe usługi adaptacji projektów gotowych z gwarancją uzyskania pozwolenia na budowę. Jedyne co musisz zrobić, to odebrać pozwolenie na budowę.

Dowiedz się więcej

Nasza oferta Projekty indywidualne

Jeżeli nie zdecydowałeś się na żaden dom z projektów gotowych proponujemy Ci zaprojektowanie domu od podstaw. Będzie on dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Dowiedz się więcej

Nasze realizacje

  • Dom w zabudowie bliźniaczej dla firmy APRO
  • Projekt apteki w Hali Targowej w Świdniku
  • Projekt 3 placów zabaw w Gminie Baranów (miejscowości: Śniadówka Kozioł, Pogonów);
zobacz więcej

Dla samorządów

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów dla jednostek samorządu terytorialnego i innych jednostek z sektora finansów publicznych. Nasze prace projektowe służyły wielu podmiotom jako podstawa do uzyskania dofinansowania ze środków UE i innych środków pomocowych. Przygotowujemy kosztorysy i specyfikacje zgodne z wymogami ustawy o zamówieniach publicznych oraz wytycznymi poszczególnych programów.

zobacz więcej