Projekty indywidualne domów

Indywidualnie tworzone projekty to oferta dla klientów wymagających, którzy nie chcą mieć domu z katalogu lub nie znaleźli żadnego, który odpowiada ich oczekiwaniom (lub pasuje do wymiarów działki). Należy zdawać sobie sprawę, że koszt takiej usługi jest nieco większy niż koszt zakupu i adaptacji "katalogowca". W zamian dostajecie jednak pełną kontrolę nad procesem projektowania Waszego lokum, a co za tym idzie możliwość kontroli kosztów budowy na etapie sporządzania planu. Ostatecznie może okazać się, że kilka tysięcy zainwestowanych w samo projektowanie zwróci się z nawiązką podczas budowy.

Nasza wiedza, doświadczenie i wieloletnia działalność w branży pozwalają nam tworzyć wymarzone realizacje domów. Lublin – to stąd mamy najwięcej klientów, ale jesteśmy otwarci na realizację projektów w całym woj. lubelskim. Zapraszamy do naszego biura celem omówienia oferty na projekt indywidualny. Prosimy zabrać ze sobą przede wszystkim:

Przed ostatecznym zamówieniem projektu sprawdź czy spełnia on zapisy umieszczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub warunkach zabudowy, a także czy dom zmieści się na Twojej działce (z zachowaniem wymaganych prawem odległości). Najlepiej jednak zgromadź potrzebne dokumenty i przyjdź do nas na bezpłatną konsultację, na której dokładnie omówimy pomysły na projekty oraz inne ważne kwestie. Opowiesz nam o tym jakich domów szukasz.

Zapoznaj się z tym jak pracujemy

Po podpisaniu z nami umowy i uzgodnieniu wstępnych szczegółów przystępujemy do pracy, a Ty masz pełny wgląd w naszą pracę, którą konsultujemy z Tobą na każdym etapie

Krok 1Analiza możliwości i potrzeb

Umów się z nami na rozmowę, podczas której przeanalizujemy Twoje potrzeby i sprawdzimy zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, wymiary działki i inne uwarunkowania. Przynieś ze sobą wypis i wyrys z MPZP, mapkę działki i wszelkie dokumenty jakie posiadasz (np. warunki na przyłącza, wypis z ewidencji gruntów).

Przemyśl jakiego projektu potrzebujesz, jakie są Twoje podstawowe wymagania, jak wyglądają warianty Twoich wymarzonych domów.. Na tym etapie nie musisz jeszcze podejmować szczegółowych decyzji, ale im więcej będziesz wiedział o swoich potrzebach, tym lepiej będziemy w stanie poinformować Cię o dalszym przebiegu prac.

Krok 2Niezbędne dokumenty

Do uzyskania pozwolenia na budowę będziesz potrzebować następujących dokumentów:

Jeśli nie masz któregoś z powyższych dokumentów – nasze biuro z Lublina pomoże Ci w jego uzyskaniu.

Krok 3 Projektowanie

W ścisłym kontakcie z Tobą powstaje teraz indywidualny projekt Twojego domu. Po opracowaniu wstępnej koncepcji zajmujemy się szczegółami, które również są uzgadniane z Tobą. Abyś lepiej mógł wyobrazić sobie swój przyszły dom, dostajesz od nas wizualizację 3D projektu.

Krok 4 Projekty przyłączy

Nasza usługa obejmuje wszelkie projekty branżowe przyłączy i wewnętrznych linii zasilających (odpowiednio do warunków), więc nie musisz się o nic martwić.

Krok 5Pozwolenie na budowę

My zajmujemy się przygotowaniem i złożeniem w Wydziale Budownictwa wszelkich dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Ty podpisujesz wniosek o pozwolenie, a następnie odbierasz decyzję w Starostwie lub Urzędzie Miasta. Projektowanie domów marzeń to nasza specjalność!

 

Napisz Wiadomość

Wyślij wiadomość

ARTUBA Biuro Projektowe

Centrum Budownictwa Omega
ul. Głuska 86 poziom 1 lokal 1
20-380 Lublin

tel./fax: +48 81 751 94 36
tel.: +48 730 210 650
e-mail: poczta@artuba.pl

 

Nasza oferta Adaptacje projektu

Oferujemy kompleksowe usługi adaptacji projektów gotowych z gwarancją uzyskania pozwolenia na budowę. Jedyne co musisz zrobić, to odebrać pozwolenie na budowę.

Dowiedz się więcej

Nasza oferta Projekty indywidualne

Jeżeli nie zdecydowałeś się na żaden dom z projektów gotowych proponujemy Ci zaprojektowanie domu od podstaw. Będzie on dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Dowiedz się więcej

Nasze realizacje

  • Dom w zabudowie bliźniaczej dla firmy APRO
  • Projekt apteki w Hali Targowej w Świdniku
  • Projekt 3 placów zabaw w Gminie Baranów (miejscowości: Śniadówka Kozioł, Pogonów);
zobacz więcej

Dla samorządów

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów dla jednostek samorządu terytorialnego i innych jednostek z sektora finansów publicznych. Nasze prace projektowe służyły wielu podmiotom jako podstawa do uzyskania dofinansowania ze środków UE i innych środków pomocowych. Przygotowujemy kosztorysy i specyfikacje zgodne z wymogami ustawy o zamówieniach publicznych oraz wytycznymi poszczególnych programów.

zobacz więcej