Adaptacja projektu w Lublinie

Oferujemy kompleksową usługę adaptacji projektu typowego. Ty dostarczasz nam warunki na media, warunki zabudowy (lub wypis z planu zagospodarowania) - my zajmujemy się wszelkimi formalnościami do uzyskania pozwolenia na budowę.

Jeżeli projekt gotowy spełnia Twoje oczekiwania, jego adaptacja będzie najtańszym i najszybszym sposobem na uzyskanie pozwolenia na budowę. Pamiętaj, że im mniej zmian wprowadzisz, tym usługa adaptacji będzie tańsza - staraj się więc znaleźć taki dom, w którym nie będziesz zmieniał konstrukcji dachu, wymiarów budynku, przenosił ścian konstrukcyjnych. Są to przykładowe zmiany konstrukcyjne, za które musisz dopłacić. Zmiany nieistotne (np. przenoszenie ścianek działowych, zmiana wymiarów otworów okiennych etc.) są gratisowe i obejmuje je nasza cena usługi adaptacji.

Przed ostatecznym zamówieniem projektu sprawdź czy spełnia on zapisy umieszczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub warunkach zabudowy, a także czy dom zmieści się na Twojej działce (z zachowaniem wymaganych prawem odległości). Najlepiej jednak zgromadź potrzebne dokumenty i przyjdź do nas na bezpłatną konsultację.

Zapoznaj się z tym jak pracujemy

Po podpisaniu z nami umowy i uzgodnieniu szczegółów (w tym lokalizacja na działce, zmiany w projekcie) przystępujemy do pracy, a Ty czekasz na swoje pozwolenie na budowę. Rozliczenie następuje dopiero po uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Krok 1Pomoc w wyborze projektu gotowego

Umów się z nami na rozmowę, podczas której przeanalizujemy Twoje potrzeby i sprawdzimy zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, wymiary działki i inne uwarunkowania. Przynieś ze sobą wypis i wyrys z MPZP, mapkę działki i wszelkie dokumenty jakie posiadasz (np. warunki na przyłącza, wypis z ewidencji gruntów). Doradzimy przy wprowadzaniu zmian do projektu gotowego i wycenimy usługę. Pomożemy Ci również w wyborze i zakupie projektu gotowego.

Krok 2Niezbędne dokumenty

Do uzyskania pozwolenia na budowę będziesz potrzebować następujących dokumentów:

Jeśli nie masz któregoś z powyższych dokumentów – pomożemy Ci w jego uzyskaniu.

Krok 3 Zmiany w projekcie i projekty przyłączy

Nasza usługa obejmuje wszelkie projekty branżowe przyłączy i wewnętrznych linii zasilających (odpowiednio do warunków), więc nie musisz się o nic martwić. Jeśli chcesz naniesiemy również zmiany w projekcie gotowym, jednak pamiętaj, że im więcej zmian (szczególnie tych, które ingerują w konstrukcję budynku np. zmiana wymiarów zewnętrznych, zmiana stropu, tym bardziej skomplikowany projekt). Szukaj projektów gotowych, które w największym stopniu odpowiadają Twoim potrzebom – to skróci czas usługi i ograniczy jej koszty.

Krok 4Pozwolenie na budowę

My zajmujemy się przygotowaniem i złożeniem w Wydziale Budownictwa wszelkich dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Ty podpisujesz wniosek o pozwolenie, a następnie odbierasz decyzję w Starostwie lub Urzędzie Miasta.

 

Napisz Wiadomość

Wyślij wiadomość

ARTUBA Biuro Projektowe

Centrum Budownictwa Omega
ul. Głuska 86 poziom 1 lokal 1
20-380 Lublin

tel./fax: +48 81 751 94 36
tel.: +48 730 210 650
e-mail: poczta@artuba.pl

 

Nasza oferta Adaptacje projektu

Oferujemy kompleksowe usługi adaptacji projektów gotowych z gwarancją uzyskania pozwolenia na budowę. Jedyne co musisz zrobić, to odebrać pozwolenie na budowę.

Dowiedz się więcej

Nasza oferta Projekty indywidualne

Jeżeli nie zdecydowałeś się na żaden dom z projektów gotowych proponujemy Ci zaprojektowanie domu od podstaw. Będzie on dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Dowiedz się więcej

Nasze realizacje

  • Dom w zabudowie bliźniaczej dla firmy APRO
  • Projekt apteki w Hali Targowej w Świdniku
  • Projekt 3 placów zabaw w Gminie Baranów (miejscowości: Śniadówka Kozioł, Pogonów);
zobacz więcej

Dla samorządów

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów dla jednostek samorządu terytorialnego i innych jednostek z sektora finansów publicznych. Nasze prace projektowe służyły wielu podmiotom jako podstawa do uzyskania dofinansowania ze środków UE i innych środków pomocowych. Przygotowujemy kosztorysy i specyfikacje zgodne z wymogami ustawy o zamówieniach publicznych oraz wytycznymi poszczególnych programów.

zobacz więcej